Donanım

Her Yerde Kullanabileceğiniz Ses Bombası Bluetooth Hoparlör

Dışarı çıktığınızda ya da tatilde size eşlik edecek ve her yerde kullanabileceğiniz Bluetooth hoparlöleri siz değerli provegabilişim takipçileri için derledik.

Arkadaşlarınız buluştuğunuzda ya da tatilde sahil kenarında otururken eksikliğini hissedeceğiniz en büyük şey büyük ihtimal ile müzik olacaktır. Sevdiklerinizle sohbet ederken ya da oyun oynarken arka planda hafif ton da müzik istediğinizde telefonunuzun sesi sizi tatmin etmeyeceği için eğlencenize limon sıkılacak desek pek de abartmış olmayız. Teknolojinin gelişmesiyle birlikte büyük hoparlörler önce küçüldü, daha sonra da kablolarından kurtulup her an yanımızda taşıyabileceğimiz cihazlar haline getirildi. Dışarıda vakit geçirirken eğlencenize hız kesmeden devam etmenizi sağlayacak Bluetooth hoparlörleri tanıtacağız.

Xiaomi Kablosuz Mini 2 Bluetooth Hoparlör

  • Son dönemlerde büyük markalarla kıyasladığımız Xiaomi markası’nın, kendisinin küçük ancak sesi oldukça fazla olan Bluetooth hoparlörleri sayesinde müziğinizi her yere taşıyabilir ve her yerde açabilirsiniz. Ortalama 4 saat çalışma süresi olan hoparlörün tam şarj süresi 2 saattir.

Joygears MGS 601 Kablosuz Bluetooth Hoparlör

  • Her yerde kolaylıkla kullanabileceğiniz bu Bluetooth hoparlör sayesinde yaklaşık olarak 5 saat kesintisiz müzik keyfinizi sürdürebilirsiniz. Aynı zamanda microSD üzerinden de ses oynatabileceğiniz hoparlörün menzili 10 metreye kadar destekliyor.

Tronsmart Element Blaze Bluetooth Hoparlör

  • Şık görünüşü ile dikkat çeken tronsmart marka hoparlör, güçlü ve uzun kullanım süresiyle öne çıkmaktadır. 12 saate kadar kullanım sağlayabilen hoparlör 2 saatte tam şarj olabiliyor. IP56 sertifikasına sahip olan hoparlör su dökülmelerine karşı da dayanıklı.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir